Hakkımızda

450.000 üzerinde ilaç hazırlama tecrübemiz, dünyadaki sistemlerin tamamını tanıyor olmamız, hasta ve hastane ihtiyaçlarını biliyor olmamız Türkiye ve dünyada bu konudaki yasal düzenlemelerden dolayı oluşmuş olan ihtiyacı karşılamak ve ülkemizin abu alandaki yurt dışına bağımlılığını kırmak için, 2011 yılı başlarında kurmuş olduğumuz “Oncosem Onkolojik Sistemler San. ve Tic. A.Ş.” şirketimiz ile birlikte bir AR-GE projesine başlanmış, Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Medikal Ürünler Tasarım Araştırma ve Uygulama Merkezi araştırmacıları tasarım desteği ile tamamen yerli üretilen ve tasarlanan Kapalı Sistem Tam Otomatik Kemoterapi İlaç Hazırlama Sistemi, 33 aylık bir çalışma neticesinde geliştirilmiş, üretilmiş ve ülkemiz hastanelerinin hizmetine sunulmuştur.

Geliştirilen teknoloji ile tüm dünyada uygulanabilecek kemoterapi ilaçların hazırlanmasına yeni bir standart getirilerek, hastaların tedavilerini en etkin bir şekilde almalarına ve sağlık görevlilerinin güvenli çalışmalarına imkan sağlayacak bir sistem oluşturulmuştur.

Firmamızın önem verdiği kalite yönetim anlayışı; ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, Teknolojik Ürün Deneyim Belgesi ve CE sertifikasyonu alınarak onaylanmıştır. Konusunda uzman AR-GE, üretim ekibimizin yanı sıra güçlü pazarlama ve teknik servis hizmet kapasitesine sahip ekibimizle en iyi ve en etkin şekilde çalışmalarımızı yürütüp ve kazandığımız her tecrübemizi sistemlerimizle birleştirerek,yeni çözümler üretmeye ve sunmaya devam edeceğiz.