Hakkımızda

Yıllık 8 milyon test yerli tanı kiti üretimi, 45 Kurumda, 55 ilaç hazırlama sistemi ile geniş hizmet tecrübesi, 315+ Kişilik deneyimli ekibi, çeyrek asırlık tecrübe ve dürüst ticaret anlayışı, 3 Farklı alanda uzmanlaşmış Ar-Ge kadrosu, kesintisiz ve çözüm odaklı satış sonrası hizmetler.

Çeyrek asırlık sağlık sektörü deneyimi

Çeyrek asırlık sağlık sektörü deneyimi ile Kanser teşhisi ve tedavisinde kullanılan ekipmanlar, yarı mamul bileşenler ve tıbbi cihazların üretimi, diagnostik ürünler ve koruyucu ekipman üretimi konusunda uzmanlaşmış Ankara merkezli bir şirketiz.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda önemli başarılara imza attık. Büyümeye, değer yaratmaya, sürdürülebilirliğe ve ülkemize neler katabileceğimize odaklanarak yolumuzu belirledik.

Yaşadığımız her süreçte, iş birimlerimizdeki rekabetçi yapımızı, verimliliğimizi ve büyümemizi güçlendirerek, yaptığımız her projede fark yarattık.

Sürdürülebilirlik konusuna daha çok önem vererek, esnek ve öngörülü yaklaşımımız ve yetkin insan kaynağımız sayesinde işlerimizi başarıyla yönettik ve yönetmeye devam edeceğiz.

Çalışmaya ve üretmeye olan tutkumuz sayesinde başarılarımızı devam ettirirken, grubumuza ve ülkemize değer katarak daha büyük hedeflere ekibimizle birlikte yürüyeceğiz.

Teknolojimiz

Teknolojimiz 2014 yılında Sağlık Bakanlığı kanser kontrol dairesi kanser ödüllerine aday gösterildi ve finalde ilk 3 firma arasına girmeye hak kazandı.

Sistem, tüm dünyada uygulanabilen toksik kemoterapi ilaçlarının hazırlanması için geliştirilen teknoloji ile yeni bir altın standart getirerek hasta ve işçi güvenliği için etkin bir tedavi sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Yüksek Teknoloji

Uzman Ar-Ge

Kesin Sonuç

Nitelikli Personel

Sertifikalarımız

Firmamızın önem verdiği kalite yönetim anlayışı; ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, Teknolojik Ürün Deneyim Belgesi ve CE sertifikasyonu alınarak onaylanmıştır.

ISO 9001:2015

Kalite Yönetim Sistemi

ISO 13485:2016

Tıbbi Cihazlar – Kalite Yönetim Sistemleri

Kalite Politikamız

İlkeleri dürüstlük, kalite ve disiplin olan;
Kendisine, kalite politikası edinmiş ve taahhüt etmiştir.

Referanslarımız

İstanbul Bölgesi

Referans Listesi

Türkiye Geneli

Referans Listesi